Centre Cultural - Pedagògics - Premiats XXXIè Concurs Dibuix Escolar 2012

Premiats XXXIè Concurs Dibuix Escolar 2012

Capítol 1 - Primer Nivell

Joan Quirante Juncosa Abril Dey Fernández Malak El Mansouri
1er Premi
Joan Quirante Juncosa
(9 anys)
Escola Sant Andreu
Borrassà
2on Premi
Abril Dey Fernández
(7 anys)
Escola Sant Josep
Sant Vicenç dels Horts
3er Premi
Malak El Mansouri 
(6 anys)
Escola Isaac Peral
Terrassa

Capítol 1 - Segon Nivell

Ariadna Cornadó Restoy Blanca Palau Capell David Davant Cerezo
1er Premi
Ariadna Cornadó Restoy
(10 anys)
Fundació Vedruna 
Terrassa
2on Premi
Blanca Palau Capell 
(10 anys) 
Escola La Bassa 
Torregrossa
3er Premi 
David Davant Cerezo 
(10 anys)
Escola Rosella 
Viladecavalls

Capítol 2 - Primer Nivell

Carla Jové Elies Joan Solé Montero Laia Blanch Bronsó
1er Premi
Carla Jové Elies
(8 anys)
Escola Vall Ondara
(Sant Antolí i Vilanova – Ribera d'Ondara)
2on Premi
Joan Solé Montero
(8 anys)
Escola Pompeu Fabra
Mollerussa
3er Premi
Laia Blanch Brunsó
(6 anys)
Escola Vedruna
Girona

Capítol 2 - Segon Nivell

Arola Palau Fernández Albert Capell Ros Marcos Carmona López
1er Premi
Arola Palau Fernández
(10 anys)
Escola Eugeni d’Ors
Valls
2on Premi
Albert Capell Ros
(11 anys)
Escola La Bassa
Torregrossa
3er Premi
Marcos Carmona López 
(9 anys)
Col·legi Antoni Tàpies
Sant Boi Llobregat

Capítol 9 - Primer Nivell

Berta Ribalta Comaposada Jordi Vallès Monfort Montse Pérez Ruiz
1er Premi 
Berta Ribalta Comaposada 
(8 anys)
Escola Mare de Déu del Carme
Bellpuig
2on Premi 
Jordi Vallès Monfort 
(8 anys)
Escola Santa Teresa de Jesús
Terrassa
3er Premi 
Montse Pérez Ruiz 
(8 anys)
Escola 25 de Setembre
Rubí

Capítol 9 - Segon Nivell

Aarju Jové Ferrer Miquel Capell Salud Roger Verdaguer Santiago
1er Premi
Aarju Jové Ferrer
(12 anys)
Escola Sant Andreu Borrassà
2on Premi
Miquel Capell Salud
(11 anys)
Escola La Bassa
Torregrossa
3er Premi
Roger Verdaguer Santiago
(11 anys)
Escola Mare de Déu Carme
Bellpuig

Capítol 9 - Accèssits

Javier Martinez Contreras
Javier Martinez Contreras
Escola L'Heura
Terrassa

Capítol 17 - Primer Nivell

Clàudia Terés Arnillas Haron Raji Caraballo Nerea Montserrat Rodríguez
1er Premi
Clàudia Terés Arnillas
(6 anys)
Escola Sant Blai 
Algerri
2on Premi
Haron Raji Caraballo 
(8 anys) 
Escola Eugeni d'Ors
Valls
3er Premi
Nerea Montserrat Rodríguez
(7 anys)
Escola Sagrada Família
Cornellà de Llobregat

Capítol 17 - Segon Nivell

Laia Teres Masias Jordi Vargas Bueno Anna Santallúsia Ballarín

1er Premi
Laia Teres Masias
(11 anys) 
Escola Sant Andreu 
Borrassà

2on Premi
Jordi Vargas Bueno 
(9 anys)
Escola Mare de Déu del Carme
Terrassa

3er Premi 
Anna Santallúsia Ballarín 
(10 anys) 
Escola d'Almenar 
Almenar

Capítol 21 - Primer Nivell

Alba Espínola Vilà Aitor Mata Morato width= Clàudia Rosell Mondéjar
1er Premi 
Alba Espínola Vilà 
(8 anys) 
Escola Sant Andreu 
Borrassà
2on Premi
Aitor Mata Morato 
(8 anys)
Escola Marià Galí i Guix 
Terrassa
3er Premi
Clàudia Rosell Mondéjar 
(9 anys) 
Escola Frederic Godàs 
Lleida

Capítol 21 - Segon Nivell

Montse Larqué Ferrer Mireia Romera Armengou Judith Buenavista Dias
1er Premi
Montse Larqué Ferrer 
(12 anys)
Col·legi Vedruna 
Terrassa
2on Premi
Mireia Romera Armengou 
(11 anys) 
Vedruna Berga
Berga
3er Premi 
Judith Buenavista Dias 
(12 anys)
Escola Povill
Olesa de Montserrat

Capítol 26 - Primer Nivell

Laura Melgar Ramírez Clàudia Ferrer Sànchez Andreu Fiol Mateu
1er Premi
Laura Melgar Ramírez
(9 anys) 
Escola Rosella
Viladecavalls
2on Premi
Clàudia Ferrer Sànchez
(8 anys)
Escola Santa Teresa de Jesús
Terrassa
3er Premi
Andreu Fiol Mateu 
(8 anys) 
Escola d'Almenar 
Almenar

Capítol 26 - Segon Nivell

Ingrid Cárdenas Solsona Carles Casado Huertas Xavier Cassadó Benítez
1er Premi
Ingrid Cárdenas Solsona
(11 anys) 
Nostra Senyora de Montserrat 
Olesa de Montserrat
2on Premi
Carles Casado Huertas 
(12 anys) 
Escola Sant Josep de Calassanç 
Lleida

3er Premi 
Xavier Cassadó Benítez 
(9 anys)
Escola Povill 
Olesa de Montserrat

Col·laboradors