Centre Cultural - Pedagògics - Premiats 32è Concurs de Dibuix Escolar 2013

Premiats 32è Concurs de Dibuix Escolar 2013

El ball de bastons - Primer Nivell

BastonsPetit
1er Premi
Marc Oliveras Gironella
(8 anys)
Escola Sant Andreu
Borrassà
2on Premi
Oriol Verdaguer Santiago
(6 anys)
Fundació Privada Mare de Déu del Carme
Bellpuig
3er Premi
Elisabeth González Borrell 
(7 anys)
Escola Cultura Pràctica
Terrassa

El ball de bastons - Segon Nivell

1er Premi
Iñaki Delgado Siurana
(10 anys)
Escola Torre de la Llebre 
Rubí
2on Premi
Roc Bellostas Carreras 
(10 anys) 
Escola de Pràctiques 1 
Lleida
3er Premi 
Paula Jiménez Clemente 
(9 anys)
Escola Frederic Godàs 
Lleida

El ball de bastons - Accèssit

Carlos A. Morales Aroca
Escola Siloé
Mollerussa

Els castells - Primer Nivell

1er Premi
Isaac Baldrich Pont 
(7 anys)
Fundació Privada Mare de Déu del Carme
Bellpuig
2on Premi
Miquel Farran Morera
(7 anys)
Escola Vall d'Ondara
Sant Antolí i Vilanova
3er Premi
Gerard Gómez Chamizo
(7 anys)
Escola Sant Andreu
Borrassà

Els castells - Segon Nivell

1er Premi
Helena Boltes Botella
(10 anys)
Escola Torre de la Llebre
Rubí
2on Premi
Laura Melgar Ramírez
(10 anys)
Escola Rosella
Viladecavalls
3er Premi
Joan Quirante Juncosa 
(10 anys)
Escola Sant Andreu
Borrassà

El ball de diables - Primer Nivell

1er Premi 
Nil Ferreras Feliu 
(8 anys)
Escola Vall d'Ondara
Sant Antolí i Vilanova
2on Premi 
Anna Silvestre Albós 
(7 anys)
Escola Nostra Llar
Sabadell
3er Premi 
Albert Márquez Exposito 
(7 anys)
Escola Delta
Terrassa

El ball de diables - Segon Nivell

1er Premi
Eva Khouja Khouja
(10 anys)
Escola Nostra Llar Sabadell
2on Premi
Maria Isabel Salas Blanco
(11 anys)
Escola Torre de la Llebre
Rubí
3er Premi
Joan Zarza Sánchez
(11 anys)
Escola Santa Teresa de Jesús
Terrassa

El ball de diables - Accèssit

Toni Pérez Fernández
Escola Gavina
Barcelona

Els gegants - Primer Nivell

1er Premi
Maria Diaz Silvente
(7 anys)
Escola Delta 
Terrassa
2on Premi
Malika Balhaj 
(10 anys) 
Escola Abat Marcet
Terrassa
3er Premi
Gerard Hernández Calero
(7 anys)
Escola Sant Jordi
Sant Vicenç dels Horts

Els gegants - Segon Nivell

1er Premi
Anna Rui Alcázar Romero
(11 anys) 
Escola Torre de la Llebre 
Rubí
2on Premi
Karen Segarra Díaz 
(10 anys)
Fundació Privada Mare de Déu del Carme
Bellpuig
3er Premi 
Ingrid Santamaria Hernàndez 
(11 anys) 
Escola Cultura Pràctica 
Terrassa

La sardana - Primer Nivell

1er Premi 
Roger Mola Delgado
(8 anys) 
Escola Frederic Godàs 
Lleida
2on Premi
Laia Jornet Puig
(7 anys)
Escola La Bassa 
Torregrossa
3er Premi
Josué Rodríguez Marí
(9 anys) 
Escola Vedruna 
Berga

La sardana - Segon Nivell

1er Premi
Adrián Alonso Bautista
(11 anys)
Escola Sant Andreu 
Borrassà
2on Premi
Martina Saiz Batllori
(12 anys) 
Escola Torre de la Llebre
Rubí
3er Premi 
Anna Santallúsia Ballarín 
(11 anys)
Escola d'Almenar
Almenar

La sardana - Accèssit

Belen Pérez López
Escola L'Heura
Terrassa

La festa dels traginers - Primer Nivell

1er Premi
Laura Pulido Conesa
(8 anys) 
Escola Montsant
Reus
2on Premi
Albert De Gregorio Perpiñá
(8 anys)
Escola Antoni Tàpies
Sant Boi de Llobregat
3er Premi
Mohamed Laaraj 
(9 anys) 
Escola Àngel Guimerà 
Balaguer

La festa dels traginers - Segon Nivell

1er Premi
Maria Da Pena Ribalta
(11 anys) 
Escola Nostra Llar 
Sabadell
2on Premi
Paula Rayo Ruiz
(11 anys) 
Escola Montessori
Rubí
3er Premi 
Alejandro Monzón Casado 
(11 anys)
Escola Frederic Godàs 
Lleida

Col·laboradors